FAQ

Tak nasze kursy są przeznaczone dla kursantów na każdym etapie nauki i doświadczenia. Są przeznaczone dla osób które dopiero zaczynaja jak i dla osób które chcą poszlifować swoje umiejętności

Studio znajduje się w Swarzędzu koło Poznania i tam prowadzimy szkolenia.

Wystarczy zadzwonić, napisać umówić się i być otwartym na nową wiedzę pożądanym jest aby potencjalny kursant rysował.

Czemu nie? Jeśli wiesz czego chcesz i jestes zainteresowany karierą tatuażysty, jesteś otwarty na nowy zastrzyk wiedzy, to ten kurs jest wlaśniedla Ciebie

To zależy od doświadczenia , które posiadasz, jeśli jesteś osoba początkująca, szkolenie pozwoli Ci uniknąć wielu błędów początkującego, dzięki czemu oszczędzisz wiele czasu, pieniędzy, oraz niezadowolonych klientów na początku. Dostaniesz narzędzie w postaci wiedzy i to nie suchej wiedzy która każdy może wyczytać w internecie, tylko takiej, która wynika z doswiadczenia. Nakierujemy Cię również, jak powinieneś wykreować swoją karierę oraz jakie kroki powinieneś podjąć aby rozwinąć się i ustabilizować swoją prace.

Pomożemy Ci pozbyć się złych nawyków, powiemy Ci jak sprawić aby Twoje prace były czytelne i przejrzyste. Nauczymy Cię jak dziarać w innym stylu niż w którym dziarałeś dotychczas.

Jeśli masz, to zabierz go ze sobą przetestujemy go, my uczymy tatuowania na naszym sprzęcie, który uważamy za najbardziej odpowiedni.

Niestety często zdarza się, że zestawy z Chin to nienadający się do tatuowania sprzęt, a w tej kwestii nie można oszczędzać, dobry sprzęt to Twój komfort pracy i nieskrzywdzony a zadowolony z efektów klient.

TAK, jak najbardziej, współpracujemy z bankiem, bez problemu, można rozłożyć płatność na raty.

Tak po szkoleniu otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia, poparty numerem RIS, poświadczający, iż jesteśmy placówka szkoleniową. Oprócz tego otrzymasz zniżkę w hurtowni sprzętu tatuatorskiego ARS TATTOO.

Ideą szkoleń które prowadzimy jest rozpoczęcie współpracy, która pozwoli absolwentowi Szkolenia rozwinąć się, powiemy Ci co powinieneś zrobić po skończeniu szkolenia, będziemy utrzymywać stały kontakt i pomożemy Ci odpowiedzieć na wszystkie nowe pytania, które się pojawia na nowej ścieżce kariery.

Do tatuowania na pewno, ale czy akurat nadaje się do stylu w tatuażu który Cie interesuje? Sprzedawca, nie wie jakie prace będziesz wykonywać, wie za to na jakim produkcie ma największa marżę.

Zapisz się na najbliższe szkolenie

Od zawsze pasjonował Cię rysunek? Chciałeś coś robić w tym kierunku, ale obawiałeś się porażki? Czas przestać się bać – przyjdź na kurs i poznaj tajniki tatuażu.

Połącz pasje z przyszłościowym zawodem.

Nie czekaj!