O szkole

Ponton Tattoo School - Poznańska Szkoła Tatuażu

Wiele lat doświadczenia w sztuce tatuażu, niesłabnąca pasja i kreatywność, sprawiły, że zechcieliśmy pójść o krok dalej i stworzyć Ponton Tattoo School.  Miejsce, w którym możemy podzielić się naszą wiedzą.

Dlaczego my?

Bo lepszych nie znajdziesz!

Jesteśmy w Krajowym Rejestrze Instytucji Szkoleniowych.

RIS 2.30/00289/2020

Przeprowadzilismy 60 edycji kursu

Mamy na swoim koncie 200 wykształconych tatuatorów

Zajęcia praktyczne, odbywają się na zapewnionych przez nas modelach

Wystawiamy certyfikat z nr RIS – w razie potrzeby, w języku: angielskim, niemieckim, rosyjskim

Zapewniamy zniżkę na zakup maszynek i akcesoriów do tatuowania

Gwarantujemy nocleg, w hotelu ASTORIA

Nie zapominamy o Tobie po zakończeniu kursu! Dzielimy się wiedzą i wspieramy przez cały czas!

                    HISTORIA STUDIA

Właściciel szkoły – Mariusz Zaustowicz zwany Pontonem, zaczynał swoja przygodę z tatuowaniem wraz ze swoim przyjacielem -Buszim – Jarek Kowalczyk. 

Po latach otworzył swoje studio: Ponton Tattoo. Zamiłowanie i pasja z jakimi tworzył swoje prace, sprawiły, że został doceniany przez klientów i ludzi z branży, wtedy wpadł na pomysł, aby  swoją wiedzą podzielić się z innymi „Ponton Tattoo School”, powstało z myślą o nowych tatuażystach, a przede wszystkim  o szerzeniu tej formy sztuki, która jeszcze kilkadziesiąt lat temu, nie cieszyła się dobrą reputacją. Szkolenia  obejmują ,zarówno naukę od podstaw, jak i doskonalenie  techniki tatuaży o różnorodnej stylistyce.  Prowadzone są przez osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w tym zawodzie. Naszym sukcesem a zarazem  dumą, są kursanci, którzy otworzyli swoje studia i z wielką pasją oraz zaangażowaniem rozwijają się w technice tatuażu.

 

 

Teraz Twoja kolej, aby uwierzyć w siebie !

Zapisz się na najbliższe szkolenie

Od zawsze pasjonował Cię rysunek? Chciałeś coś robić w tym kierunku, ale obawiałeś się porażki? Czas przestać się bać – przyjdź na kurs i poznaj tajniki tatuażu.

Połącz pasje z przyszłościowym zawodem.

Nie czekaj!